KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

RENATA STASZCZYK-SZAFRAŃSKA

Porady on-line

W tym miejscu możecie Państwo zamówić poradę prawną on-line.
Świadczenie usług prawnych za pośrednictwem internetu ma zastosowanie głównie do spraw o nieskomplikowanym stanie faktycznym i polega przede wszystkim na udzieleniu pisemnej porady prawnej, sporządzeniu opinii prawnej, projektu pisma procesowego, czy umowy. Przed złożeniem zamówienia konieczna jest akceptacja Regulaminu świadczenia usług pomocy prawnej drogą elektroniczną oraz wypełnienie formularza zamówienia, na podstawie którego zostanie wykonana bezpłatna wycena usługi.

Jeśli po otrzymaniu porady prawnej on–line stwierdzicie Państwo, że potrzebujecie osobistej konsultacji w danej sprawie, zapraszam do spotkania w Kancelarii. Kwota, którą Państwo zapłaciliście w ramach porady on-line zostanie zaliczona na poczet usługi prawnej udzielonej w Kancelarii.

Jak uzyskać poradę prawną on-line?
1) wysłanie zapytania
– proszę wypełnić formularz kontaktowy, opisać swój problem prawny i zadać pytanie, ewentualnie określić swoje oczekiwania,
2) bezpłatna wycena usługi – po otrzymaniu zapytania zostanie przygotowana bezpłatna wycena usługi, wysokość usługi będzie uzależniona od rodzaju sprawy i niezbędnego nakładu pracy, następnie otrzymacie Państwo na wskazany w formularzu adres e-mail informacje o cenie usługi oraz terminie jej wykonania,
3) opłacenie usługi – usługa zostanie zrealizowana po otrzymaniu płatności na rachunek bankowy Kancelarii. W tytule płatności proszę wskazać Państwa dane podane w formularzu: imię i nazwisko lub adres e-mail. Płatności należy dokonywać za pomocą przelewu na konto:
mBank 47 1140 2004 0000 3302 7496 1681
Kancelaria Radcy Prawnego Renata Staszczyk – Szafrańska
ul. Kraszewskiego 33/18,
05 – 800 Pruszków
4) realizacja usługi – po otrzymaniu płatności zlecona usługa jest realizowana, a przygotowana odpowiedź wysyłana na adres e-mail podany w formularzu.

Regulamin świadczenia usług pomocy prawnej drogą elektroniczną

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kancelaria Radcy Prawnego

Renata Staszczyk - Szafrańska

biuro: ul. Kraszewskiego 27 lok. 16 05 – 800 Pruszków
tel. +48 661 990 781
e-mail: kancelaria@radcaprawny.pruszkow.pl

Kancelaria Prawna Pruszków
prawnik i radca prawny